Kolejność przesłuchań


HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ

SOBOTA 11 MAJA 2019


Grupa 2 – Urodzeni Po 31 Grudnia 2003

Godz. 10.00 – 11.15


1. Damian Grzyb, ur.2006r.
ZSM im. O. Kolberga w Radomiu
Nauczyciel: Paweł Kwaśny
Wykonywany program:
1. L. Legnani: Scherzo z wariacjami
2. L. Brouwer:Etiuda VII
3. J. Pernambuco: Sons de carrilhoes


2. Jagoda Gregorczyk, ur. 2006r.
SM I stopnia w Kozienicach oddział zamiejscowy w Pionkach
Nauczyciel: Jurand Przewłoka
Wykonywany program:
1. L. de Call: Sonate Adagio
2. M. Giuliani: Etiuda op.100 nr 11
3. M. Pasieczny: Thula baba, thula sana


3. Anna Wójcik, ur. 2005r.
SM I stopnia w Kozienicach
Nauczyciel: Jurand Przewłoka
Wykonywany program:
1. L. de Call: Sonata
2. M. Drożdżowski: Wiosenne marzenie
3. Francesco Sartori: Con te partiro


4. Robert Kwiędacz, ur. 2004r.
ZSM im. Oskara Kolberga w Radomiu
Nauczyciel: Paweł Kwaśny
Wykonywany program:
1. F. Sor: Etiuda nr 11 op 6
2. G. A. BrescianelloPartita V C-dur ; Aria, Allegro - Giuseppe Antonio Brescianello
3. H. Albert: Sonata I cz. I
4. A. Tansman: Barcarolle


5. Natalia Wilczek, ur. 2005r.
SM I stopnia w Kozienicach
Nauczyciel: Paweł Kwaśny
Wykonywany program:
1. M. Carcassi: Wariacje na temat „Kopciuszka” G. Rossiniego
2. T. Stachak: Etiuda sycylijska
3. J. Pernambuco: Sons de carrilhóes


Godz. 11.30 – 12.45


6. Patrycja Oroń, ur. 2005r.
PSM im. Romualda Twardowskiego w Puławach
Nauczyciel: Jurand Przewłoka
Wykonywany program:
1. L. de Narvaez: Diferencias sobre Guardame las Vacas
2. L. Brouver: Etiuda 5 ,, Omaggio a Tarrega "
3. M. Drożdżowski: Bossa na każdy dzień


7. Natalia Wenerska, ur. 2004r.
PSM I stopnia im. Romualda Twardowskiego w Puławach
Nauczyciel: Magdalena Błażejczyk
Wykonywany program:
1. J. K. Mertz: Variations mignonnes
2. T. Stachak, M. Drożdżowski: Walc z różą


8. Aleksandra Niemirowicz-Szczytt, ur. 2006r.
POSM I st im. E. Młynarskiego w ZPSM nr 1 w Warszawie
Nauczyciel: Marcin Siatkowski
Wykonywany program:
1. M. Carcassi: Aria z wariacjami
2. M. Pasieczny: Ballada
3. A. Diabelli: Sonata F-dur
4. H. Villa- Lobos Preludium Nr.1


9. Franciszek Gerus, ur. 2008r.
ZSM im. Stanisława Moniuszki w Warszawie
Nauczyciel: Zygmunt Cegiełka
Wykonywany program:
1. M. Carcassi: Aria z wariacjami
2. L. Brouwer - Beceuse
3. G. Sanz - Rujero y Paradetas


10. Adam Michalak, ur.2004r.
ZSM I stopnia w Warszawie im. Stanisława Moniuszki w Warszawie
Nauczyciel: Krzysztof Gerus
Wykonywany program:
1. L. S. Weiss: Chacona
2. M. Giuliani: Six Variation on the air „ Schisser und a Reindl", op. 38
3. J. Morel: Danca Brasiliera


Godz. 14.00 – 15.15


11. Maciej Kardecki, ur. 2005r.
PSM I i II st. w Zduńskiej Woli
Nauczyciel: Paweł Wlazło
Wykonywany program:
1. M. Carcassi: Rondo Op. 5
2. A. Tansman: Kujawiak (Mazurka Lente) ze suity "In Modo Polonico"
3. M. D. Pujol: Etiuda I
4. L. Brouwer: Un Dia De Noviembre


12. Natalia Chmyłko, ur. 2005r.
SM I i II st. w Zduńskiej Woli
Nauczyciel: Paweł Wlazło
Wykonywany program:
1. L. de Narvaez: Diferencias Sobre Guardame Las Vacas
2. F. Sor: Rondo z Sonaty Op. 22
3. M. D. Pujol: Etiuda V
4. M. D. Pujol: Etiuda I


13. Martyna Danak, ur. 2005r.
PSM w Leżajsku
Nauczyciel: Wojciech Jurkiewicz
Wykonywany program:
1. F. Sor: Etiuda nr.14 op. 35
2. A. Diabelli: Sonata in C cz.1 Allegro, cz.3 Menuet
3. T. Stachak: Walc brillante


14. Izabela Maciaszczyk, ur. 2007r.
SM I stopnia w Skawinie
Nauczyciel: Łukasz Dobrowolski
Wykonywany program:
1. M. Carcassi: Air Varie
2. M. Pasieczny: Preludium
3. N. Coste: Etiuda Op. 38, Nr
4. A. York: Sunburst


15. Julia Kosek, ur. 2004r.
PSM I i II stopnia w Wadowicach
Nauczyciel: Arkadiusz Polewaczyk
Wykonywany program:
1. Falk Zenker - Damals
2. Falk Zenker - Traumwolke
3. Leo Brouwer - Estudio Sencillo XI
4. Johann Kaspar Mertz - Nocturne op. 4 no. 1
5. Fernando Sor - Introduction and Variations on a Theme by Mozart


Godz. 15.30 – 16.45


16. Weronika Bańkowska, ur.2004r.
PSM I stopnia w Bielsku Podlaskim
Nauczyciel: Wojciech Cis
Wykonywany program:
1. M. Giuliani: Wariacje op. 105
2. N. Coste: A Monsieur Holm op. 38, Nr 7
3. D. Reis: Se Ela Perguntar


17. Karolina Bednarz, ur. 2004r.
PSM I stopnia im. G.G. Gorczyckiego w Chełmnie
Nauczyciel: Marcin Chiliński
Wykonywany program:
1. J. Dowland: Preludium
2. N. Paganini: Romance
3. M.D. Pujol: Etiuda 1
4. Y. Yocoh: Sakura Variations


18. Marcin Kwiatkowski, ur. 2005r.
OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku
Nauczyciel: Joanna Rudnicka
Wykonywany program:
1. E. Pujol: Trzmiel
2. M. D. Pujol: Etiuda 1
3. J. Duarte: Suita Angielska cz. 2 - Folk Song i 3 - Round Dance
4. M. D. Pujol: Elegia pour la muerte de un tanguero cz. 3 Epilogo


19. Anna Borowiak, ur. 2005r.
SM I i II st. im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni
Nauczyciel: Magdalena Jenda-Kujawa
Wykonywany program:
1. Bartłomiej Pękiel – Taniec
2. Maximo Diego Pujol – Etiuda XIII
3. Mirosław Drożdżowski – Wiosenne wariacje
4. Heitor Villa-Lobos – Etiuda I


20. Zuzanna Nagi, ur. 2005r.
SM I i II st. im. F. Liszta w Głogowie
Nauczyciel: Arkadiusz Stachowski
Wykonywany program:
1. H. Villa–Lobos: Etiuda VI
2. M. Giuliani: Wariacje na temat „Les Folies D'Espagne"
3. L. Brouwer: Un Dia de Noviembre
4. M. D. Pujol: Etiuda XI




HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ

NIEDZIELA 12 MAJA 2019

Grupa 1 – Urodzeni Po 31 Grudnia 2008


Godz. 10.00 – 11.00


1. Ksawery Gajda, ur.2010r.
ZSM im Oskara Kolberga w Radomiu
Nauczyciel: Paweł Kwaśny
Wykonywany program:
1. T. Stachak: Mały Romans
2. M. Giuliani: Allegro
3. T. Stachak: Melodia Włoska


2. Krzysztof Białowąs, ur. 2009r.
ZSM I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Warszawie
Nauczyciel: Krzysztof Gerus
Wykonywany program:
1. Leo Brouwer: Omaggio a Tarrega
2. Leo Brouwer Omaggio a Sor,
3. N. Coste: Rondo,
4. M. Drożdżowski: Morelowa Samba


3. Alicja Tomczyńska, ur.2010r.
PSM I st. w Brzezinach
Nauczyciel: Witold Kacprzak
Wykonywany program:
1. T. Stachak: Tango
2. F. Molino: Rondo
3. M. Drożdżowski: Leniwy Blues


4. Szymon Burzyński, ur.2011r.
ZSM w Słupcy
Nauczyciel: Agata Nowak-Gibas
Wykonywany program:
1. F. Carulli: Kontredans
2. A Nava: Etiuda
3. T. Stachak: Bass Blues


Jakub Nawrot, ur. 2010r.
ZSM w Słupcy
Nauczyciel: Agata Nowak - Gibas
Wykonywany program:
1. F. Carulli - Allegro espressivo
2. F. Carulli - Andante
3. T. Stachak - Milonga



Grupa 3 – Urodzeni Po 31 Grudnia 1998

Godz. 11.30 – 12.50


1. Franciszek Włodarczyk, ur.2002r.
ZSM im. Oskara Kolberga w Radomiu
Nauczyciel: Pan Paweł Kwaśny
Wykonywany program:
1. Luigi Legnani caprice I,lX i XV
2. G. A. Brescianello: Partita XVI - Siciliana
3. F. Sor: Wariacje na temat Malborough
4. F. Tarrega: Kaprys Arabski


2. Adam Antkowiak, ur. 2000r.
PSM I i II st. im. T. Wrońskiego, Tomaszów Mazowiecki
Nauczyciel: Mirosław Drożdżowski
Wykonywany program:
1. J. S. Bach: I Suita Wiolonczelowa - Preludium, Sarabanda, Menuet I, Menuet II - opr. J. Duarte
2. N. Coste: Etiuda op. 38 nr 8
3. R. Dyens: Saudade nr 3


3. Marta Ostrowska, ur. 2003r.
PSM I i II ST. w Żyrardowie
Nauczyciel: TOMASZ SZCZEŚNIAK
Wykonywany program:
1. J.S. Bach: Preludium D-Moll
2. El. Brouwer: Etiuda XVI
3. F. Chopin: Walc Op. 34 Nr 2
4. Yuquijiro Yococh – Sakura: Wariacje


4. Michał Gryga, ur.2001r.
PSM I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Żyrardowie
Nauczyciel: Tomasz Kaszubowski
Wykonywany program:
1. Jan Sebastian Bach - Sarabanda D - dur
2. Francesco Molino - Sonata D- dur:
I Allegro,
II Andante,
III Rondo - Cantabile non tanto Allegro
3. Dionisio Aguado - Etiuda D- dur - Allegro Vivo
4. Federico Bustamante - "Misionera" Galopa


Godz. 14.00 – 15.20


5. Daniel Domarecki, ur.1999r.
PSM II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie
Nauczyciel: prof. Włodzimierz Lerner
Wykonywany program:
1. H. V. Lobos: Etiuda numer 12
2. J. S. Bach: Preludium z suity BWV 1006J.S.Bach
3. C. Domeniconi: Koyunbaba cz. I i cz. IV


6. Gabriela Kordyś, ur.2002r.
ZSM w Tarnowie
Nauczyciel: Piotr Pociask
Wykonywany program:
1. A. Tansman: ,,Alla Polacca " z Suite in Modo Polonico
2. M. M. Ponce: Sonatina Meridional - Cz. II Copla i cz. III Fiesta
3. D. Scarlatti: Sonata A major L.238/ K.208
4. H. Villa-Lobos: Etude N 11 i Etude N 4


7. Natalia Woźny, ur. 2000r.
ZSM w Legnicy
Nauczyciel: Zbigniew Piotr Woźny
Wykonywany program:
1. J. Dowland: Lachrimae Pavan
2. A. Barrios: Etiuda koncertowa (Las Abejas)
3. M. Giuliani: Wariacje na temat Haendla op.107
4. A. Tansman: Danza Pomposa


8. Wojciech Mizera, ur. 2000r.
OSM II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu
Nauczyciel: dr. Bartłomiej Marusik
Wykonywany program:
1. D. Scarlatti - Sonata K. 380
2. H. Villa-Lobos: Etiuda 7
3. Alberto Ginastera: Sonata op. 47


Godz. 15.45 – 16.45


9. Anna Puchowska, ur. 2000r.
OSM I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku
Nauczyciel: Joanna Rudnicka
Wykonywany program:
1. J.S. Bach: Sonata Skrzypcowa g - moll, BWV 1001: Adagio
2. H. Villa–Lobos: Etiuda XI
3. M. Giuliani: Gran Sonata Eroica op. 150


10. Marceli Buczyński, ur.1999r.
OSM I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku
Nauczyciel: Barbara Kwiatek
Wykonywany program:
1. G. Regondi :etiuda nr. 8
2. J. S. Bach:1. suita wiolonczelowa - preludium
3. M. de Falla: homenaje a Debussy
4. J. Turina: sonata op.61 - I część


11. Zuzanna Bonarska, ur.2003r.
PSM I i II st. w Suwałkach
Nauczyciel: Dariusz Michałowski
Wykonywany program:
1. J.S.Bach: BWV998 preludium
2. A. Barrios: Estudio en Si menor
3. J. W. Duarte: Sonatinette op.35
4. J. Rodrigo: Junto al Generalife